AdSense Birlikte Diğer Reklam Ağlarını Sitede kullanma-Adsense Reklam | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

AdSense Birlikte Diğer Reklam Ağlarını Sitede kullanma

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

AdSense Birlikte Diğer Reklam Ağlarını Sitede kullanma

Sitende Google Adsense reklamları yayınlıyorsunuz ve diğer şirket ağlarının reklamlarını’da sitenizde yayınlamak istiyorsanız Google Adsense yardım bölümünde yer alan aşağıdaki Adsense yazısını inceleyebilirsiniz.

Üçüncü taraf reklamlarının biçimlendirmesinin veya renklerinin Google reklamlarınınkinden yeterince farklı olması koşuluyla, Google reklamlarını diğer üçüncü taraf reklam ağlarının yani şirketlerin reklamlarıyla aynı sitede veya sayfada görüntüleyebilirsiniz.

AdSense Birlikte Diğer Reklam Ağlarını Sitede kullanma,Google Adsense ile Birlikte Başka Reklam Gösterimi Yayınlama Yayınlanabiliyor mu,Adsense Dışı Reklam

Diğer bir deyişle, Google dışı reklamları Google reklamlarıyla aynı siteye veya sayfaya yerleştirmeyi seçerseniz, reklamların farklı reklam ağları tarafından sunulduğu ve Google dışı reklamların Google ile ilişkisi olmadığı kullanıcı tarafından her zaman açıkça görülmelidir. Biçimlendirmeler doğal olarak birbirine benzerse, rekabet eden reklamlar için farklı renk şemaları seçmenizi isteriz.

Bu politikadaki amacımız, reklam verenlerimize karşı adil olmak ve AdWords ile AdSense programlarının bütünlüğünü korumaktır. Program politikaları sayfamızda bununla ve tüm politikalarımızla ilgili daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Rakip reklamların, sitenizin içeriğinin bir parçası olarak değerlendirildiğini ve politika yönergelerimize uymaları gerektiğini de bilmenizi isteriz. Google Adsense Detay

Bir önceki yazımız olan Samsung Galaxy S4 Mini Özellikleri başlıklı makalemizde Google Play Store, samsung galaxy s4 ve Samsung Galaxy S4 Mini hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir