Ücretsiz Dns değiştirme Programı | Destek Hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Ücretsiz Dns değiştirme Programı

Teknoloji Hattı 0888 233 7373 Arayarak Yardım Alabilirsiniz

Ücretsiz değiştirme Programı

Program, farklı  sunucuları gerektiren ağlara bağlanan kullanıcılar için kolaylık oluşturmak amacıyla

ağ bağlantılarının DNS sunucuları ve statik ipleri ile ilgili bilgilerini saklar ve istendiğinde birkaç tıklama ile geri yükler.Ücretsiz dns programı

Ücretsiz Dns Değiştirme Programı, Dns Değiştirme Programı, Bedava Dns Değiştirme Programı, Dns Değiştirme Programı Ayarları, Dns Değiştirme, Dns Değiştirme Ayarları, Dns Nasıl Değiştirilir, Dns Ayarları, Dns Listesi,Ücretsiz Dns değiştirme Programı,Ucretsiz-Dns-degistirme-Programi-406.html,Ucretsiz-Dns-degistirme-Programi-406

Başka Bir İp Değiştirme Programı

Proxy kısmına gelince istediğiniz ülke için filtre yapabilirsiniz. Bu da zaman kaybetmeden  istediğiniz ülke üzerinden internette dolaşabilirsiniz demek.

Program sadece şu tarayıcıları destekliyor, Google Chrome, İnternet explorer, Firefox, Opera ve Safari. Ayrıca sistem proxy ayarlarını kullanan her programı da destekliyor demektir :) Bu arada, televizyon izlerken safari gerçekten çok iyi.

 

Bir önceki yazımız olan Homepage Remover Programı başlıklı makalemizde google chrome açılış sayfası değişmiyor, google chrome değişmiyor ve Handycafe açılış sayfa sorunu hakkında bilgiler verilmektedir.

Konu için Teknoloji Hattı 0888 233 7373 Arayarak Yardım Alabilirsiniz