8 Çekirdekli Akıllı Telefon Özellikleri-8 Çekirdek Telefon Fiyatı | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

8 Çekirdekli Akıllı Telefon Özellikleri

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

8 Çekirdekli Akıllı Telefon Özellikleri 

Sekiz çekirdekli akıllı telefon yarışı hızla sürüyor, Huawei’ nin ilk sekiz çekirdekli modeli olduğu öne sürülen G750’nin fotoğrafları internet’ e düştü. Büyük ekranlı olduğu görülen telefonun Media Tek’in güçlü Octa-Core çekirdeği ile piyasaya çıkacağı söyleniyor.

8 Çekirdekli Akıllı Telefon Özellikleri-8 Çekirdek Telefon Fiyatı

8 Çekirdekli Akıllı Telefon Özellikleri,8 Çekirdekli huawei Akıllı Telefon Özellikleri Fiyatı,8 Çekirdekli Akıllı Telefon Fiyatı,8 Çekirdek Nedir,8 Çekirdek

Aynı 8 çekirdekli işlemci ile Sony yeni üreteceği Xperia akıllı telefonlarında kullanılacağı’ da söyleniyor.

Tayvan kökenli çip üreticisi Media Tek’ in 8 Çekirdekli Octa-Core işlemcisi 1.7 GHz hız değeri bulunuyor. Üreticisine göre işlemcinin aynı zamanda çok gelişmiş bir enerji tasarrufu sağlıyacağını belirtiyor.

Huawei G750 akıllı telefon hakkındaki bir diğer bilgi ise 5.5 inç boyutunda olacağı. Ekranı 720p çözünürlüğü destekleyeceği. Ama bu boyutta bir telefonun daha yüksek HD desteğinin olması gerektiği biliniyor. Yine de Huawei’nin ekonomik modeller ürettiği göz önüne alınırsa, bazı özellikleri düşük olması normal olacaktır. Artı 13 MP ve 5 MP‘ lik iki kamera da bulunacak ve Android sürümü ile çıkacak.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir