6Tag Windows Phone Instagram Adı Yasaklı | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

6Tag Windows Phone Instagram Adı Yasaklı

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Instagram Çıktı Ama Adı 6Tag Oldu

Windwos, uygulamanın asıl adını, 6tagram olarak düşünülmüştü ancak Instagram’ın yeni duyurduğu isim kullanma şartlarında Insta ve Gram kelimelerinin kullanımına yasak getirmesi nedeniyle uygulama tanıtılmadan önce ismini  6tag olarak değiştirildi.

Windows telefon kullanıcıları uzun zamandır Instagram uygulamasını bekliyorlardı. Ama uygulamanın sahibi Facebook bu konuda bir çalışma yapmıyordu.

Çözüm ise üçüncü parti uygulamadan geldi. Instagram üçüncü parti eklentiler hazırlayan bir yazılım şirketi bunun için çalışma yaptı, Windows Phone için, Instagram’ı taklit eden bir uygulama geliştirdi.

6tag nedir,6tag windows phone indir,windows phone 6tag,instagram 6tag,instagram 6tag windows phone indir,6tag windows phone nedir,6tag nasıl kullanılır,6tag windows phone nasıl kullanılır,6tag windows phone kurulumu,6tag windows phone yükleme

İşin ilginç yanı, firma bu uygulama için Facebook’ tan özel izin aldı. Instagram’ın işlevlerini taklit eden uygulama sayesinde Windows kullanıcıları, Instagram ağına fotoğraf ve video gönderme özelliğine kavuştu.

Fakat, Facebook resmi Instagram uygulamasını duyurduğunda, 6tag’a ne olacağı belli değil. Uygulamanın, “isim yaptıktan” sonra, farklı işlevler sunmaya ve Instagram ile işbirliğine devam edeceği düşünülüyor. 6tag Windows Phone için en kapsamlı Instagram uygulamasıdır.

6Tag Özellikleri: Video ve resim yükler, filtreler uygular, arkadaşlarınızı etiketler, haritada gönderileri görür vb… Fotoğraflarınızı çeşitli muhteşem ve özel yapım filtre efektleriyle özelleştirin. Fotoğraf ve videolarınızı basit bir foto akışında arkadaşlarınızla tek tuşa tıklayarak paylaşın, görün ve takip edin.

6tag nedir,6tag windows phone indir,windows phone 6tag,instagram 6tag,instagram 6tag windows phone indir,6tag windows phone nedir,6tag nasıl kullanılır,6tag windows phone nasıl kullanılır,6tag windows phone kurulumu,6tag windows phone yükleme

• 100% orijinal filtreler: XPro-II, Earlybird, Rise, Amaro, Hudson, Lo-fi, Sutro, Toaster, Brannan, Inkwell, Walden, Hefe, Nashville, 1977, ve diğerleri.

• Sahnelere bölerek video kaydı.

• Ekstra alan derinliği için Linear ve Radial Tilt-Shift bulanıklık efekti.

• Facebook, Twitter, Flickr, Tumblr, Foursquare ve VK’da anında paylaşım.

• Sınırsız resim yüklemesi. • Gönderileriniz için geotag.

• Arkadaşlarınızla beğeni ve yorum alıp gönderek etkileşimde bulunma.

• Ön & Arka kamera desteği.

• Ve çok daha fazlası…  microsoft.com/tr-tr/store/apps/6tag/9wzdncrfhvxc

Bir önceki yazımız olan Android Cihaz Bulma Device Finder başlıklı makalemizde android cihaz bulma device finder, android cihaz bulma device finder indir ve android device finder hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir