64 Bit Android Cep Telefonları Fiyatları ve Özellikleri | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

64 Bit Android Cep Telefonları Fiyatları ve Özellikleri

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

64 Bit Android Cep Telefonları Fiyatları ve Özellikleri

Android 64 bit akıllı cep telefonları bu yıl piyasada yer alması bekleniyor. Android 64 bit  işlemci

türleri Qualcomm’un Snapdragon serileri, MediaTek’in MT6752 ve  NVIDIA’nın Tegra K1 Denver yongaseti yer alması bekleniyor.

ARM başkan yardımcısı Tom Lantzsch, Android 64 bit ile ilgili açıkladığı bilgide üreticilerin çalışmalarını son zamanlarda hızlandırdıklarını tahmini yıl sonunda satışta olabileceğini aktardı.

64 Bit Android cep telefonlarının ortak beklenen özellikleri: Daha performanslı hızlı tepki veren bir işlemci,batarya ömrü daha uzun olması ve 64 bit işlemcilere uyumlu Android sürümleri ile teknolojide bir devrim olması ve daha verimli bir akıllı telefonlar olması bekleniyor.
Android 64 bit sürümleri için Google için beklentiler Temmuz ayı gibi Android 4.5 sürümlerinde 64 bit desteğine yer vermesi bekleniyor. Android 64 bit bazı cep telefonların bazı ülkelerde satışa çıkacağı fiyatı 150 dolar.
64 Bit Android Cep Telefonları Fiyatları ve Özellikleri,Android 64 Bit işlemci Cep Telefonu,Android 64 Bit Fiyatları,64 Bit Android Cep Telefonu Fiyatı

64 Bit Android Cep Telefonları Fiyatları ve Özellikleri

Bir önceki yazımız olan Android cihazlar için destek hattı başlıklı makalemizde Android Destek Hattı, android güncelleme sorunu ve Android Market Sorunu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir