360 Security Android AntiVirüs Programı APK indir | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

360 Security Android AntiVirüs Programı APK indir

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

360 Security Android AntiVirüs Programı APK Uygulamasını indir Yükle

Ücretsiz en iyi virüs programlarından biri 360 Security Android AntiVirüs programı APK indir. Android 5.0 virüs uygulaması 360 Security yazılımı kurulumu nasıl yapılır? Nereden hangi adresten indiririm?

360 Security antivirüs programı Android cep telefonlarında virüs engelleme ve temizleme işlevinin dışında cep telefona bakımda yapıyor.Evet yanlış duymadınız artı bir bakım uygulamasına gerek kalmadan tek uygulama ile 2-3 uygulamanın yapabileceği genel işlevleri yapabiliyor.

Kişisel verileri tüm sistem açıklarına karşı korur, kötü amaçlı yazılımları ve virüsleri siler. Bellek işlemi telefonunuzun sorunsuz çalışmasını sağlarken, bataryanın pil ömrünü uzatır, daha fazla depolama alanı sağlar, günlük kullanımla oluşan gereksiz dosyaları temizler, derinlemesine analiz ile gereksiz arka plan işlemleri siler ya da kapatır.

Virüsü bulur, uyarır, siler ve kayıp mobil aygıtınızı uzaktan erişimle killitler ve hepsi bir arada ve anti hırsızlık programı ile size yetki verir ve size ait kişisel verileri korumak için hızlı hareket etmenizi sağlar ve buarada cihazınızı geri alma fırsatı sunar. findphone.360safe.com, web arayüzümüz ile uzaktan erişimi sağlayarak hırsızlık önleme özelliklerini kullanabiliyorsunuz.

Cihazınızın depolama alanını düzenler, belirli istenmeyen uygulamaları ve APK dosyalarını kaldırmanıza imkan verir, hatta uygulamaları yerel depolama alanından SD karta taşıyarak depolama alanını temiz ve düzenli tutar.

Uygulamalar ve yerel APK dosyaları cihazınıza en son eklentileri veya onarmaları size hızlı bir şekilde iletmek için tarayıcılar yükler ve sizi korumak için uygulamanın yüklenmesi boyunca bütün nereden geldiği belli olmayan tehditleri takip eder.

360 Security Android antivirüs programı Google Play Store mağazasından APK uygulamayı 360 Security yazıp indirip Android cep telefonunuza yükleyebilirsiniz.

360 Security Android AntiVirüs Programı APK indir,Android 5.0 Virüs Uygulaması,360 Security Virüs Yazılımı Kurulumu Nasıl Yapılır?Nereden Hangi Adresten indirilir

360 Security Android AntiVirüs Programı APK Uygulamasını İndirme

Bir önceki yazımız olan Android cihazlar için destek hattı başlıklı makalemizde Android Destek Hattı, android güncelleme sorunu ve Android Market Sorunu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar

Reviews

  • 360 Security Android AntiVirüs Programı Yükleme10
  • 360 Security Android AntiVirüs Uygulaması APK10
  • Android AntiVirüs Temizleme Yazılımı 360 Security10
  • Ücretsiz 360 Security Mobil Uygulama 9
  • 360 Security Cep Telefonları için Ücretsiz İndirme10
  • 9.8

    Score

    360 Security Android AntiVirüs Temizleme Programı APK indir
2 thoughts on “360 Security Android AntiVirüs Programı APK indir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir